طراحی سایت پشتیبانی فنی تولیدمحتوا سئو گروه اکسین

امروزه با رشد و پیشرفت تکنولوژی و افزایش راه های تبلیغایت آنلاین بسیاری از حرفه ها و مشاغل برای معرفی خدمات و محصولات خود به راه های اینترنتی و طراحی سایت روی آورده اند. طراحی سایت یکی از بهترین و موثر ترین ترین راه های تبلیغاتی به صورت آنلاین می باشد که امروزه طرفداران و متقاضیان بسیار زیادی را به خود جذب کرده است.بخش طراحی سایت پشتیبانی فنی تولیدمحتوا سئو آماده است تا برای صاحبان مشاغل و کارفرمایانی که قصد اقدام به طراحی سایت را دارند در هر منطقه ای که باشند در سریعترین زمان ممکن و با نازلترین قیمت و برابر نظرات شما اقدام به طراحی سایت نماید .طراحی سایت پشتیبانی فنی و تولید محتوا را به ما بسپارید اینستاگرام

تیم طراحی سایت اکسین

حسین محمدی

ایمیل

mohammadi2292@gmail.com

 

حمید روحانی

ایمیل

rohani5531@gmail.com

 

در طراحی سایت امکانات زیر را از ما بخواهید

 • امکان نمایش آمار بازدیدکنندگان و تبلیغ در گوگل
 • امکان پرسش و پاسخ در طراحی سایت
 • امکان ارائه گالری از تصاویر و امکان مدیریت آن ها
 • امکان عضویت کاربران در طراحی سایت
 • امکان مدیریت کاربران در طراحی سایت
 • امکان اسلایدشو متحرک در صفحه اصلی در طراحی
 • امکان ارائه سوالات متداول در طراحی سایت
 • امکان ارائه فرم تماس با ما در طراحی سایت
 • امکان ثبت رزومه کاری در طراحی سایت
 • امکان ارائه پیوندهای سایت در طراحی سایت
 • امکان درج اخبار و اطلاعیه های مربوطه در طراحی
 • امکان درج مقالات و مطالب مرتبط در طراحی سایت
 • امکان مدیریت دسته بندی ها در طراحی سایت

وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است. وب سایت شما بزرگترین پایگاه اینترنتی شماست. شکی نیست که ساخت وب سایت اولین قدم برای ورود شما به دنیای اینترنت است. پس طراحی وب سایت شما اهمیّت بسیار زیادی دارد. ما در اکسین به خوبی این موضوع را درک می‌کنیم و مهارت و تجربه لازم برای طراحی سایت پشتیبانی فنی تولیدمحتوا سئو و ایجاد یک وب سایت با کیفیت و درخور نام شما را داریم.

اخذ مشاوره و تماس

مراحل طراحی سایت در اکسین

نیازسنجی و برنامه ریزی ساخت سایت

اولین و مهم ترین گام، استخراج نیازمندیهای پروژه است. اینکه سایت قرار است چه امکاناتی ارائه کرده و چه نیازهایی از کاربر را برطرف سازد. اطلاعات مذکور به همراه درخواست های مشتری در قالب یک قرارداد تنظیم شده و به تایید طرفین میرسد. و بر اساس قرارداد دقیقی که تهیه میشود، روند طراحی سایت را آغاز می شود .

تحقیق و بررسی محتوا

بعد از نیازسنجی و دریافت درخواست های کارفرما، تیم فنی به بررسی و تحلیل محتوای گردآوری شده پرداخته و بهترین راه را جهت ارائه آن ها در سایت پیشنهاد میکند. این محتوا میتواند شامل متن، تصاویر، لوگوی تجاری، اطلاعات تماس، متن درباره ما، لیست و نمونه محصولات، خدمات، رنگ سازمانی و… باشد.

طرح اولیه سایت

طرح گرافیکی اولیه سایت نخستین مرحله از روند طراحی وب سایت است. در این گام از تمامی صفحات سایت مانند صفحه اصلی، درباره ما، تماس با ما، بلاگ و کلیه بخش های دیگر وبسایت، طراحی اولیه ای صورت گرفته و آنچه قرار است کاربر ببیند به تصویر کشیده میشود.

ورود اطلاعات اولیه سایت

پس از اتمام کدنویسی و طراحی اولیه مرحله دیتاگذاری اولیه آغاز میشود. در واقع در این گام ما سایت را تا حدودی آب بندی کرده و شما را با یک خروجی کاملا خام تنها نخواهیم گذاشت. همچنین در مرحله ورود دیتا ممکن است برخی باگ های سیستم شناسایی و برطرف گردد.

تست و بازنگری سایت

در مرحله بازنگری و تست،سایت به طور کامل در اختیار کارفرما قرار میگیرد تا به عنوان یک مدیر و یک کاربر با آن کار کند و تمام نظرات خود را منتقل کند. ممکن است کارفرما در این گام نیاز به اعمال تغییراتی جدید در سایت احساس کند، با توجه به اینکه تمامی مراحل طراحی و پیاده سازی قبلا به تایید کارفرما رسیده است به تشخیص تیم فنی این تغییرات اعمال خواهد شد.

تحویل و آموزش کار با پنل سایت

حال نوبت به انتقال دانش از اکسین به کارفرما میرسد. پس از اتمام مراحل طراحی سایت، یک جلسه متشکل از کارشناس اکسین و حداکثر 2 نفر از نمایندگان پروژه برگزار خواهد شد. در این جلسه تمامی امکانات سایت و نحوه کار کردن با آن ها توضیح داده شده و تمام سوالات پاسخ داده میشود.

سپس یک هفته به کارفرما فرصت داده میشود تا آموخته های خود را روی یک فضای آزمایشی با سایت تمرین کند.

طراحی سایت خود را به ما بسپارید

طراحی سایت خود را به اکسین بسپارید

گروه فناوری اطلاعات اکسین