گروه فناوری اطلاعات اکسین-دوربین مداربسته

گروه دوربین مداربسته اکسین با فراهم نمودن امکانات مورد نیاز و تیم کاری مجرب امیدوار است گامی در جهت رفاه شما عزیزان برداشته باشد، جهت رفاه حال شما عزیزان تمامی مراحل نصب یک سیستم مدار بسته اعم از: مشاوره، کارشناسی، طراحی نقشه دوربین مدار بسته، نصب دوربین مدار بسته و در نهایت تحویل و پشتیبانی همه توسط متخصصین اکسین صورت میپذیرند

خدمات دوربین مداربسته گروه فناوری اطلاعات اکسین

امروزه وجود سیستم‌های امنیتی و نظارت تصویری در هر مکانی ضرورتی انکار ناپذیر است. اگر قصد تامین امنیت محل کار و زندگی خود را دارید، تمامی فرآیند تهیه تا خرید و نصب دوربین‌های مداربسته خود را به مهندسین گروه فناوری اطلاعات اکسین بسپارید تا به دلخواه ترین نتیجه ی ممکن در کوتاه ترین زمان ممکن برسید.

پس از خرید و نصب دوربین مدار بسته و با گذر زمان ممکن است مشکلاتی در سیستم دوربین مداربسته پدیدار شوند. عیب‌یابی و رفع ایرادات سیستم های نظارتی و امنیتی نیز نیازمند متخصصین حرفه ای و کار آزموده می‌باشد. رفع مشکلات  سیستم‌های امنیتی و نظارت تصویری شما  تخصص مهندسین گروه فناوری اطلاعات اکسین است .

دوربین‌های مداربسته پس از نصب نیازمند بررسی دوره‌ای و رفع ایرادات احتمالی و اطمینان از صحت عملکرد می‌باشند. گروه مهندسی اکسین پس از نصب و راه‌اندازی دوربین‌های مداربسته شما در صورت اعلام نیاز توسط شما می تواند نگهداری و پشتیبانی دوربین‌های مدار‌بسته را نیز انجام دهد.

اخذ مشاوره و تماس با گروه اکسین

اخذ مشاوره و تماس با گروه اکسین

اخذ مشاوره و تماس با گروه اکسین