گروه فناوری اطلاعات اکسین-شبکه

گروه شبکه اکسین با توجه به تجربیات گذشته خدماتی از قبیل  راه اندازی و استقرار شبکه ، پشتیبانی انواع شبکه های کامپیوتری ، زیر ساخت شبکه ، مشاوره در حوزه نصب ، راهبری و راه اندازی انواع شبکه و همچنین آموزش های لازم در این حوزه را  با استفاده از تکنولوژی های برتر و خدمات شبکه ای متفاوت برای سازمانها و شرکتهای طرف قرارداد خود به انجام می رساند.

خدمات شبکه گروه فناوری اطلاعات اکسین

طراحی و اجرای زیرساخت شبکه

طراحی درست و استفاده از تجهیزات مناسب در اجرای زیرساخت شبکه باعث می شود تا از بروز مشکلات پیچیده و پایین بودن سطح کیفیت منابع شبکه جلوگیری گردد. عمدتا بخش زیرساخت به طور جدی دیده نمی شود و یا از افراد و شرکت هایی که دانشی در این زمینه ندارند استفاده می شود. اکثر مشتریان ما کسانی هستند که به دلیل مشکلات پیش آمده در گذشته ، اکنون اهمیت این بخش از شبکه را درک کرده اند.

 راه اندازی سرور و مجازی سازی

منظور از راه اندازی سرور ارائه سرویس های تحت شبکه جهت دسترسی آسان و متمرکز به منابع شبکه می باشد ، از جمله کنترل کاربران در استفاده از منابع شبکه مانند اینترنت ، فایل ها و فولدر های مورد نیاز ، نرم افزارهای تحت شبکه و غیره می باشد. خدمات مجازی سازی نیز در همین راستا باعث گردیده تا هزینه های ناشی از تجهیزات سخت افزاری گران قیمت کاهش یابد و همچنین مدیریت آسانتر سرویس های موجود در شبکه را به همراه داشته باشد.

مشاوره و پشتیبانی شبکه

مفهوم پشتیبانی شبکه امروزه به دلیل گسترش تجهیزات و سرویس های موجود در سازمان ها و شرکت ها کمی پیچیده و گسترده تر شده ، به طوری که بسته به نوع طراحی و سرویس های ارائه شده در هر مجموعه ای متفاوت می باشد. اگر شبکه به طور صحیح و با تجهیزات مناسب راه اندازی گردد ، زمانی که برای پشتیبانی آن صرف می شود به حداقل خواهد رسید. همچنین در صورت ایجاد زیرساخت مناسب امکان پشتیبانی شبکه از راه دور ، زمان پاسخگویی را بالا می برد. کارشناسان ما آماده پاسخگویی و مشاوره در این حوزه می باشند.

امنیت و ارتباط شبکه

امنیت شبکه همیشه جزو دغدغه ای اصلی هر مجموعه ای می باشد. برخی امنیت داخل سازمان را مهم می شمارند و دسترسی کاربران و کارمندان را به منابع شبکه به صورت کنترل شده و محدود تعریف می کنند. برخی دیگر تهدید های بیرونی را جدی تر دانسته و تمهیدات لازم را جهت جلوگیری از ورود هرگونه دسترسی به منابع داخل شبکه انجام می دهند ، که ما برای هر یک راه حل های متنوع و متفاوتی خواهیم داشت